
12 okt PICTURE MY LIFE #130 – BLOGVERJAARDAG, SWAP & NSMBL FESTIVAL
Vorige week was mijn blogverjaardag, bereikte ik de 1000(!) volgers op Bloglovin, kwam de swap met Kennedy uit UK binnen, ging ik samen met Lisa naar het NSMBL Festival en nog meer leuke dingetjes. Waaronder katfoto’s (met snor). Hoe kan het ook anders. Lees verder voor de 130e editie van Picture My Life!
Precies een week geleden bestond LoisLorinde.nl 3 jaar! En wauw, wat ontzettend veel lieve reacties gaven jullie! Dank jullie wel! Voor de foto maakte ik een macaron display. In de vorm van een drie, voor het geval je het nog niet had gezien. En die kans is groot. Hahaha.
En om het driejarige bestaan te vieren verloot ik een verrassingspakket met een aantal van mijn favoriete producten. Oké, met deze foto is het niet helemaal een verrassing meer. Maar ik kan alvast verklappen dat er meer in zit dan je op deze foto kan zien! Doe je mee?
Altijd lief als de katjes samen slapen.
Elfje snuffelde aan een stukje zwarte tape en voor ze het wist had ze een snor. Een geweldige momentopname. Een seconde later viel het er namelijk al af. En wat Bloempje op de andere foto aan het doen is weet niemand.
En nu we het toch over katten hebben.. Mijn vriend stuurde dit geweldige plaatje.
Er is weer besteld op eBay! Een goedkope look-a-like van de cat eye designer sunglasses. En wel drie liquid telefoonhoesjes om mee te spelen. Heb jij de nieuwste On my way from eBay al gezien?
Mijn geliefde scrunchie die al een jaar meegaat. Maar nog meer liefde heb ik voor deze dropkauwgom. Eerst is het minty en daarna krijgt het een subtiele salmiak smaak die heel lang blijft hangen. Eerst dacht ik dat ik het heel vies zou vinden, maar ik was positief verrast!
Via de International Box Swap facebookpagina heb ik geswapped met Kennedy uit Engeland. Het was ontzettend tof om zo met elkaar in contact te komen! Benieuwd wat ik allemaal heb gekregen? Klik hier!
Een gekke BBQ look-a-like waxbrander bij de Kringloop. Hahaha.
Waaaah, zo onwerkelijk dat ik de 1000 volgers heb bereikt op Bloglovin. Het blijft zo’n bizar groot aantal als je er lang over nadenkt. Dank jullie wel allemaal!
En vrijdag was het natuurlijk weer Friday DIYday. Dit keer met vier simpele DIY’s met PlastiMake!
Zaterdag ging ik met Lisa naar het NSMBL Festival en daarvoor wilden we nog even langs de Fab. x Hema Pop-up Store. Niet dus. Alles was al uitverkocht. Gelukkig ligt het vanaf vandaag ook in alle Hema filialen.
En de foto’s van het NSMBL Festival. Helemaal in Parijs stijl met Eiffeltoren en macarons. Uiteindelijk heb ik niks gekocht, maar het was wel een super gezellige dag!
Op de terugweg nog even langs Kiko, want Lisa was er nog nooit geweest. Say whutt. Haha. En ik ben verliefd geworden op deze make-up bollen uit de nieuwste Midnight Siren collectie. Toch maar niet gekocht.
Ik mocht deze vrolijke Bunny paperclip dispenser en schattige Eekhoorn puntenslijper ontvangen en ik vind ze helemaal geweldig. Schattig én functioneel. klik hier.
Hoe was jouw week?

chucky1012
Geplaatst op 07:06h, 12 oktoberLeuke en fijne week had je ;-)
Lois Lorinde
Geplaatst op 20:00h, 14 oktoberJaaa, dank je wel! :D Jij ook?
Sophie
Geplaatst op 10:43h, 12 oktoberWoah, alles bij de HEMA uitverkocht… Bizar, haha! En slapende poesjes, cuuute! <3
Lois Lorinde
Geplaatst op 20:00h, 14 oktoberHahaha ja, wij hadden het ook niet verwacht. Jaaa, cute <3
beautifulday4makeup
Geplaatst op 14:36h, 12 oktoberHe wat jammer dat die fab collectie al uitverkocht was :(
Lois Lorinde
Geplaatst op 20:02h, 14 oktoberJaa, helaas.. Was wel erg benieuwd. Gelukkig ligt het nu al in de winkel.
Manon
Geplaatst op 17:43h, 12 oktoberFijne week en wow dat alles uitverkocht was
Lois Lorinde
Geplaatst op 20:03h, 14 oktoberDank je! Ja, haha, gek he, zo snel!