14 jul MOODIEZ AGENDA + DIY
Het wekelijkse Picture My Life artikeltje is weer verplaats naar morgen. Oh, ik moet echt beter leren plannen, sorry lieve volgers. Om het goed te maken laat ik jullie vandaag mijn nieuwe schoolagenda zien. Inclusief een klein DIY’tje, want ik laat een agenda nooit zoals ‘ie is. Benieuwd geworden naar de agenda en het resultaat? Lees dan verder!
De Moodiez agenda kost €14,99 en is o.a. te koop bij V&D of online te bestellen.
Toen ik de toffe agenda voorbij zag komen op de blog van lieve Dagmar wist ik bijna zeker dat dit mijn nieuwe agenda zou worden. Een paar dagen later heb ik hem in het echt kunnen bewonderen en meteen gekocht. Yess, die is van mij! De binnenkant ziet er mooi en overzichtelijk uit.
In de agenda zit niet alleen een wekelijkse quote om over na te denken, maar ook opdrachtjes om je mindset te veranderen en een horoscoop met prachtige illustraties. Erg mooi en inspirerend. Hopelijk gaat deze agenda mij een beetje helpen om wat rustiger te worden in mijn hoofd.
Mijn agenda’s behouden nooit hun voorkant. Niet omdat ik ze lelijk vind, maar ik wil altijd net wat anders en persoonlijkers. Met doorzichtig folie en een permanent marker heb ik het lijstje uitgetekend.
Om vervolgens die vorm te knippen uit een zelfgemaakte fotocollage. Deze maakte ik in paint met schattige foto’s van mijn katten en printte hem uit in de grootte van de agenda. Dat was eigenlijk beetje een gokje want ik heb niks zitten meten. En nu plakken maar!
Ik ben ontzettend blij met het resultaat! De agenda is nu helemaal uniek en naar eigen smaak. In de loop van de tijd plak ik ook altijd allemaal dingetjes aan de binnenkant, maar dat komt nog.
De Moodiez agenda kost €14,99 en is o.a. te koop bij V&D of online te bestellen.
Heb jij al een agenda voor volgend jaar?
Liefs,
Lois Lorinde
Jaimy en Laura
Geplaatst op 11:35h, 14 juliIk heb een agenda van de Hema, maar ik vind wat jij hebt gedaan heel erg leuk!
jana
Geplaatst op 11:40h, 14 juliSuperleuke agenda :D x
Petra
Geplaatst op 11:41h, 14 juliDe agenda is echt superleuk…
Daphne
Geplaatst op 11:47h, 14 juliDie ziet er echt onwijs leuk uit!
Svenja
Geplaatst op 11:48h, 14 juliDe agende ziet er echt heel erg leuk uit van binnen!
Melissa
Geplaatst op 12:06h, 14 juliWat leuk gedaan!
Joyce
Geplaatst op 12:08h, 14 juliVind de agenda echt onwijs leuk! Toch koop ik ‘m zelf niet omdat ik het te duur vind voor iemand die vrijwel nooit haar agenda erbij pakt haha.
Rachel Kromdijk
Geplaatst op 12:40h, 14 juliik vind agenda’s altijd best prijzig maar deze is het geld wel waard! liefs x
Manon
Geplaatst op 13:12h, 14 juliMooie agenda !!
chucky1012
Geplaatst op 15:18h, 14 juliDat is een mooie agenda ;-)
Fijne dag Xoxo
Isabella
Geplaatst op 16:05h, 14 juliLeuke agenda! En je hebt hem ook heel leuk bewerkt:)
x
Kelly
Geplaatst op 16:50h, 14 juliLeuke agenda! Zowel met als zonder de DIY.
Emma
Geplaatst op 17:17h, 14 juliZo’n leuke agenda! Maar ik zit op zo’n leuke school waar ze aan schoolagenda’s doen…
De DIY staat heel erg tof!
X Emma
Eline
Geplaatst op 19:48h, 14 juliSupervet, ook heel erg goed bewerkt!
Dagmar
Geplaatst op 07:51h, 15 juliWauw zo gaaf dat je deze nu ook hebt! En wat een te gekke DIY <3
Mirjam
Geplaatst op 07:53h, 16 juliWat een leuke agenda! En je bent weer erg creabea geweest ;)