
24 okt LIFE #169 – FEESTJES, HALLOWEEN & WNF
Het waren twee ongelooflijk drukke weken. Heftige studiedeadlines en een nieuw full time project bij WNF. En de komende weken zitten ook volgepland. Gelukkig had ik een beetje vooruit gewerkt met bloggen en zijn er een aantal toffe halloween-gerelateerde blogjes verschenen! Lees verder voor de 169e editie van Life!
Blije hoofdjes met gouden plaktattoos.
De tattoo zat er de volgende dag nog steeds (redelijk) goed op.
IJsje van druiven uit eigen tuin. Mjam!
Interieur shoppen. Ik kan mij echt uren vermaken in de IKEA.
Dit potlood knuffel/kussen móét ik hebben!
Kussentjes kopen voor bij de bank!
Krukje met nep bont. Yay or nay?
Lachen met gratisslogans.nl.
Daar is het dan, ‘iets met witte appels’! Heb jij de DIY halloween oogappeltjes al gezien?
Wie kent het nog van vroeger? De zwarte krastekeningen waar de prachtigste regenbogen onder vandaan komen? Action verkoopt nu een tekenblok met hetzelfde gave effect. Bekijk hier mijn kleurrijke creaties!
Een simpele DIY voor spook rietjes. Ideaal voor een feestje met halloween thema.
Sneak peek. Woensdag komt het laatste halloween-gerelateerde blogje online!
Foto van een lege parkeerplaats. Creepy.

Via mijn opleiding doe ik nu een full time project bij WNF. Druk druk druk!
Lekker in bad met deze heerlijke Santasaurus bubble bar van Lush. Dat had ik echt nodig na zo’n lange week!
Hoe was jouw week?

chucky1012
Geplaatst op 06:47h, 24 oktoberLeuk om woonaccesoires te gaan shoppen!
Mooie nieuwe artikelen in het woonwarenhuis.
Je had je gezicht zo leuk versierd.
Xoxo
Lois Lorinde
Geplaatst op 13:10h, 24 oktoberJaaa, plaktattoos zijn zo leuk! Dank je wel! :D
Romy
Geplaatst op 09:10h, 24 oktoberWat tof dat je bij het WNF mag werken vanuit je opleiding! En dat potloodkussen is inderdaad echt superleuk!
Lois Lorinde
Geplaatst op 13:12h, 24 oktoberJaaa, het is erg leuk en leerzaam! En het potloodkussen komt op mijn verlanglijst, haha.
Wietske
Geplaatst op 09:15h, 24 oktoberGebruiken ze weggooi bekers bij het WNF? 🤔
Wat het krukje betreft: ik zou de poef links er van doen! 😋😄
Jessica J.
Geplaatst op 11:08h, 24 oktoberViel me ook meteen op. Vreemd! Wel enorm fijn dat je er aan een project mag werken! En de Santasaurus is zo lieeef! ♥ Ik heb hem ook gekocht, maar nog niet gebruikt. Ik ben ontzettend benieuwd!
Lois Lorinde
Geplaatst op 13:10h, 24 oktoberJaaa, veel medewerkers hebben ook hun eigen beker. En het is gerecycled papier. :) Ben benieuwd wat je van de Santasaurus vindt!
Anneleen
Geplaatst op 13:16h, 25 oktoberWat heb je weer mooie spulletjes voor Halloween in een geknutseld, super leuk en creatief ! :)