04 mrt KIBIZA BOHO NECKLACE
Via de Yankee Candle facebook kwam ik Kim tegen. Ze kocht een kaars van mij en zo raakte wij een beetje aan de praat. Kim vertelde dat ze haar zelfgemaakte sieraden verkoopt op haar Kibiza facebookpagina tot de webshop vernieuwd is. Ik mocht een prachtige Boho necklace ontvangen in de kleur Watermelon. Helemaal in Ibiza stijl! Kijk je mee?
De ketting zat in een mooi doorzichtig zakje met visitekaartje erbij. Altijd leuk als er aandacht wordt besteed aan het inpakken van een pakketje! En de ketting is net zo schitterend als op de foto, wauw! De bedel is gemaakt van echt watermeloen-kleurig natuursteen en kleurt mooi bij het goud.
Heel tof hoe Kim de Ibiza stijl terug laat komen in al haar Kibiza sieraden. Neem zeker even een kijkje op haar pagina om alle andere sieraden te bewonderen. Van kettingen en armbanden, tot vrolijke bandjes voor in je haar. De Boho necklace van Kibiza kost € 14,95 is te bestellen via de facebookpagina tot de Kibiza webshop geopend is.
Ken jij Kibiza al?

Ingeborg
Geplaatst op 07:42h, 04 maartHele mooie ketting!
Dina
Geplaatst op 08:41h, 04 maartWat een leuke!
chucky1012
Geplaatst op 11:02h, 04 maartDat is zo mooi ;-)
Prachtig sieraad.
Sophie
Geplaatst op 11:02h, 04 maartWat een leuke ketting! Echt heel mooi :-)
Manon
Geplaatst op 12:12h, 04 maartIk vind hem heel mooi!
Bertine
Geplaatst op 14:22h, 04 maartooh wauw wat een super mooie ketting<3 leuk dat jullie elkaar op die manier hebben 'ontmoet'
beautifulday4makeup
Geplaatst op 15:15h, 04 maartWat een mooie ketting!
Wendy
Geplaatst op 22:04h, 04 maartWauw, heel mooi!
Isabel Cristina
Geplaatst op 23:57h, 04 maartSupermooie ketting! <3 De webshop kende ik nog niet.
Anneleen
Geplaatst op 21:34h, 05 maartWauw een heel mooie ketting!