06 jan FLYING TIGER STENCIL SET
Toen ik vorige week samen met Elisa door Flying Tiger liep zag ik ineens dit vrolijk gekleurde blik liggen. Eerst dacht ik dat het gewoon een mooi blik was om je tekenspullen in op te bergen, maar toen ik beter keek zag ik dat het de verpakking is van een stencil set. Met zo’n set kan je allerlei vrolijke figuurtjes en patroontjes tekenen! Net als vroeger! Kijk je mee?
Dit sjabloon werkt als een soort tandwiel. Je kent het vast wel. Druk je pen in één van de gaatjes en maak een ronddraaiende beweging. Vervolgens zal er een patroon op je papier verschijnen. Zo krijg je allerlei vrolijke figuurtjes die bijna onmogelijk zijn om zelf te tekenen uit de losse pols. De verschillende gaatjes en groottes zorgen ervoor dat elk figuurtje net weer een beetje anders is.
In de Stencil Set van Flying Tiger zitten zes ‘tandwieltjes’, twee sjablonen en drie gelpennen. Roze, paars en neongroen. Oh, het is zo vermakelijk om hier mee bezig te zijn! Ook mag ik nog wel wat meer oefenen, want ik schiet regelmatig uit met mijn pen. Oeps.
Ik heb zin om nu een heel groot patroontjes kunstwerk te maken! En als het zover is zijn jullie natuurlijk de eerste die het zien. De leuke Stencil Set kost € 3,- en is te koop bij Flying Tiger. Bekijk hier waar er een Flying Tiger winkel in bij jou in de buurt te vinden is!
Heb jij (vroeger) ook wel eens zo’n stencil gebruikt?

Angela
Geplaatst op 06:30h, 06 januariOh wat leu!! Dat deed ik vroeger altijd! Echt nostalgia zo’n setje, haha!
Lois Lorinde
Geplaatst op 06:47h, 06 januariHaha, inderdaad! Het is echt leuk om weer eens te doen!
Danielle
Geplaatst op 06:32h, 06 januariDat is zo leuk en echt iets van vroeger haha :)
liefs
Danielle
Ingeborg
Geplaatst op 07:25h, 06 januariHaha, dit deed ik vroeger altijd! Zo leuk :) Ik ben laatst ook bij de Flying Tiger geweest, zo’n leuke winkel.
Anneleen
Geplaatst op 07:49h, 06 januariHaha nostalgie…dit hadden wij vroeger en heb ik vele uurtjes leuk mee gespeeld! :)
chucky1012
Geplaatst op 08:06h, 06 januariZo leuk!
Toen ik klein was deed ik dit ook.
Ik ga meteen vandaag langs deze winkel om zo een setje als hierboven te kopen.
Xoxo
Lois Lorinde
Geplaatst op 09:34h, 06 januariAah, wat leuk! Ben benieuwd naar jouw stencil kunsten! Laat je me wat zien? :D
jana
Geplaatst op 08:40h, 06 januariHet blikken doosje vind ik opzicht al heel erg leuk, nu ik de inhoud zie vind ik hem nog leuker. Ik denk meteen terug aan vroeger als ik deze set zie :-) x
beautifulday4makeup
Geplaatst op 09:18h, 06 januariWat leuk zeg. Ik word helemaal nostalgisch…
Denise
Geplaatst op 09:29h, 06 januariAaah dit deed ik vroeger altijd, wat leuk! <3
Anita
Geplaatst op 09:49h, 06 januariNostalgie idd! Leuk setje met mooie kleuren
Manon
Geplaatst op 10:06h, 06 januariLeuk zeg, dit deed ik vroeger altijd. Was er altijd helemaal weg van.
Sophie
Geplaatst op 10:14h, 06 januariAh dit is zoiets van vroeger inderdaad, superleuk! Net als mandala’s :-D Geen idee of ik het echt zelf zou gebruiken, maar wel heel erg leuK!
Mirne
Geplaatst op 10:26h, 06 januariOh dit vond ik vroeger zoooo geweldig!
BySilke
Geplaatst op 11:04h, 06 januariDie lieve Kwalianus! Oh ik heb normaal een Flying Tiger dicht bij me, moet ik eens gaan bekijken :)
Maureen
Geplaatst op 12:13h, 06 januariLeuk! Binnenkort komt de winkel ook bij ons in de stad, ben erg benieuwd!
alexa
Geplaatst op 12:27h, 06 januaridit doet me zo denken aan vroeger toen had iedereen dit, zo schattig dat je dit weer hebt <3
CRVY
Geplaatst op 15:36h, 06 januariDit is echt zo’n jeugdsentiment, ik had vroeger ook zo’n set haha. Tiger is zo’n leuke winkel!
Laura
Geplaatst op 15:45h, 06 januariOh dat had ik vroeger ook! Zo leuk dit! X Laura
angelique
Geplaatst op 18:40h, 06 januariDit vond ik vroeger zo leuk om te doen! (ben ik alweer zo oud joh haha)
Nina
Geplaatst op 19:17h, 06 januariHeel leuk!! Dat deed ik echt altijd :D
lieke
Geplaatst op 19:24h, 06 januariDit vond ik vroeger zo leuk!
Wendy
Geplaatst op 23:11h, 06 januariIk had vroeger het spirograaf studio. Zo’n paars met gele koffer met héél veel van die schijfjes. Uren mee zoet geweest en ik heb hem nu nog. ;)
Ilse
Geplaatst op 09:33h, 07 januariO mijn god, die sjabloontjes had ik vroeger ook! Supervet, ghèhè! =D
Petra
Geplaatst op 22:46h, 07 januariwat leuk, vroeger hete dit spirograaf en wat heb ik daar vaak mee gespeeld…heerlijk om te doen,niet duur ook, misschien ga ik lekker van de week even kijken bij Flying Tiger.