02 jan DIY: GEOMETRIC DECORATIONS
Happy Friday DIYday! Via Pinterest kwam ik op deze site terecht. Geometrische decoratieve figuren maken met rietjes. Het is zo simpel! Maar je hebt wel een beetje geduld nodig. Benieuwd hoe jij zelf deze geometrische decoraties kan maken? Lees dan snel verder!
Wat heb je nodig?
– Rietjes
– Schaar
– (Nylon)draad
Je kan kiezen voor rietjes die al de gewenste kleur hebben of je kan geometrische vorm later nog verven met een spuitbus. Met de kwast kan ook, maar dat is wat lastiger met alle hoekjes en kantjes. Ik had nog rietjes in felle kleuren en dat vond ik eigenlijk wel erg tof.
Knip de rietjes in stukjes. Of houd ze heel voor een extra groot resultaat. Door verschillende groottes rietstukjes te gebruiken krijg je ook weer een heel andere vorm. Denk aan de vorm die je wilt hebben en begin gewoon met rijgen. Nylondraad is doorzichtig. Hiermee kan je de rietstukjes goed verbinden zonder het te zien, en ophangen zodat het lijkt alsof ze zweven.
Door steeds meer punten met elkaar te verbinden krijg je uiteindelijk een driedimensionale vorm. Zorg er wel voor dat je het draad goed strak trekt, anders kan je mooie vorm gaan inzakken. Bij deze geometrische vorm deed ik eigenlijk maar wat. Een random vorm. Je kan elke geometrische vorm maken die jij wilt. Hoe leuk is dat!
Piramides, kubussen of de mooiste diamanten. Alles kan. Bijvoorbeeld deze geometrische harten of probeer deze vorm maar eens na te maken. Laat het mij weten als je ook geometrische decoraties hebt gemaakt! Gebruik hashtag #LoisDIY of link mij aan je foto op Twitter of Instagram met @LoisLorinde. Vind ik leuk! :D
Welke vorm zou jij maken?
Liefs,
Lois Lorinde
Pingback:DIY: GEOMETRIC DECORATIONS | Mode Blogs
Geplaatst op 11:11h, 02 januari[…] <a target="_self" href="https://www.flickr.com/photos/124221694@N07/15970584509" title="rietjes2 by Lois van Tol, Lees verder […]
Ina
Geplaatst op 11:27h, 02 januariHele leuke DIY!
chucky1012
Geplaatst op 11:29h, 02 januariDat is een leuke DIY!
Goed en duidelijk uitgelegd ;-)
Anneleen
Geplaatst op 11:43h, 02 januariLeuk gedaan! Was mooi geweest voor in de kerstboom! :)
jana
Geplaatst op 11:49h, 02 januariHele leuke DIY! Is eens iets om als decoratie te gebruiken :D x
Eva
Geplaatst op 12:05h, 02 januariErg leuke diy!
Deborah
Geplaatst op 12:07h, 02 januariWat een leuke DIY! Ik zou denk ik een ster maken, of een hartje. En dan van zwaarder materiaal ofzo, zodat je de vorm kunt gebruiken als boekensteun! Lijkt mij gaaf in zo’n strak interieur!
Charlotte
Geplaatst op 13:16h, 02 januariWauw tof! En dat met rietjes :)
beautifulday4makeup
Geplaatst op 13:40h, 02 januariWat een leuk ideetje!
Daphne
Geplaatst op 14:05h, 02 januariGaaf, superleuk idee!
Romy
Geplaatst op 15:04h, 02 januariWat een leuk idee!
Lisanne
Geplaatst op 19:35h, 03 januariTof!!
alexa
Geplaatst op 12:29h, 13 maartVind het er tof uitzien!